BEAUTY CARE 

JAK ZACHOWAĆ MŁODOŚĆ I PIĘKNOŚĆ? VICTORIA BECKAM UJAWNIA SEKRET…
Matka czwórki dzieci, bez kropli tłuszczu, piękna, szczupła, ujędrniona, lśniąca i błyszcząca skóra, nikt by jej wieku nie nadał (48 lat), wielu zastanawia się, jak udaje jej się utrzymać ten stan formy.

Mowa o Victorii Beckam (oryginalnie: Victoria Caroline Adams), stylistce, piosenkarce, modelce z najwyższej półki.

Były członek zespołu muzycznego „Spice Girls”, następnie wokalista, w swojej karierze sprzedał 86,7 mln płyt: 85 mln z grupą i 1,7 mln jako artysta solowy (100 tys. albumów i 1,6 mln singli).

W świecie mody szybko stała się odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą. W 2011 roku otrzymał tytuł „Designer Brand of the Year” w prestiżowym konkursie „British Fashion Awards”, a w 2017 roku otrzymał od królowej Elżbiety II tytuł „Oficera Orderu Imperium Brytyjskiego” za wkład w przemysł modowy i za jego humanitarne zaangażowanie w Czerwony Krzyż i UNICEF.

Wielu zastanawia się: jak przy tak intensywnym życiu nawet z rodzinnego punktu widzenia (czwórka dzieci i nadpobudliwy mąż) udaje jej się zachować młodość i brak oznak zmęczenia?

Sekret zdradziła sama, tłumacząc, że oprócz trzeźwej diety i godzin na siłowni uprawia ozonoterapię:
https://www.hellomagazine.com/healthandbeauty/health-and-fitness/20220424138629/victoria-beckham-bizarre-treatments-private-health-retreat

Dzięki ozonoterapii wzmacnia się układ odpornościowy, poprawia się funkcja komórek opóźniając oznaki starzenia, dotlenienie mięśni i tkanek pozostaje ujędrnione i lśniące.

Korzyści płynące z ozonoterapii w ochronie zdrowia były już znane i są coraz bardziej widoczne, jednak nowość, na którą zwróciła uwagę opinii publicznej Victoria Beckam, dotyczy korzyści z ozonowania również w dziedzinie estetyki.

I tu otwiera się świat.

Zabiegi z ozonem tlenowym można wykonywać na skórze całego ciała, dłoniach, twarzy, szyi, dekolcie, skórze głowy itp. bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, zaczerwienienia, uwolnienia osadów, alergii… czy czegokolwiek innego.

Obszerna dokumentacja kliniczna i naukowa, potwierdzona bezpośrednimi zeznaniami, wskazuje, że ozon ma silne działanie antybakteryjne i stymuluje odnowę tkanek, zwiększając zdolności obronne komórek.

Dzięki kontaktowi z mieszanką tlenowo-ozonową skóra zostaje oczyszczona i zregenerowana, eliminując trądzik, rozszerzone pory i wszelkie inne formy wyprysków. Ozon jest również w stanie redukować zmarszczki, odmładzając tkanki.

Wchłanianie ozonu przez skórę przynosi znaczące korzyści metabolizmowi komórkowemu, odżywia dotlenienie tkanek, przyspiesza i aktywuje mikrokrążenie krwi, ogranicza zatrzymywanie wody i eliminuje wolne rodniki.

W ujęciu naukowym ozon ma wysoką zdolność grzybobójczą, bakteriostatyczną, wirusostatyczną, przeciwzapalną, przeciwutleniającą, aktywującą satelitarne komórki macierzyste, antybiotyczną, stymulującą glikolizę i produkcję energii komórkowej.

Wraz z poprawą estetyki skóry ozon może przyczynić się do ogólnego dobrego samopoczucia fizycznego.

Dyfuzja ozonu na skórze właściwej okazała się skuteczna w szczególności w przypadku:
- zapobiegać i opóźniać starzenie się skóry,
- łagodzą i usuwają krwiaki i plamy krwi,
- walczyć z cellulitem poprzez reaktywację napięcia tkanek i mięśni,
- ograniczyć tkankę tłuszczową zlokalizowaną i brzuszną,
- zlikwidować uczucie ciężkości i obrzęków nóg,
- zlikwidować blizny i bliznowce,
- odblokować i rozluźnić blokady i napięcia mięśniowe,
- leczą podrażnienia, zaczerwienienia, czyraki i zapalenia skóry.

Zastosowanie ozonu przyniosło również doskonałe rezultaty w pielęgnacji skóry głowy, aw szczególności w leczeniu wszystkich rodzajów zapalenia skóry, unikając łuszczenia się i swędzenia.

Dzięki ozonowi rozproszonemu wewnątrz czepka można skutecznie leczyć atrofię skóry, łysienie androgenowe, obfity łojotok oraz stany zapalne wywołane przewlekłym liszajem pospolitym.

Ozonowanie części poddawanych zabiegowi możliwe jest również za pomocą produktów kosmetycznych, takich jak kremy i olejki. Długie badania i testy laboratoryjne umożliwiły włączenie cząsteczek ozonu do oliwy z oliwek, kremów i żeli.

Po nałożeniu na dotknięte obszary ozonki zawarte w tych produktach kosmetycznych wykonują szereg działań przeciwutleniających, reaktywując obrót kolagenu i elastyny, stymulując produkcję energii i oczyszczając skórę.

Jak wiadomo, uroda jest również oznaką dobrego zdrowia. A ozon i produkty ozonowane to skuteczne rozwiązanie pomagające zachować zdrowy i witalny stan tkanek i organizmu.

Po wszelkie informacje dotyczące obsługi i znajomości maszyn i kosmetyków do uprawiania ozonoterapii w świecie piękna pisz i/lub dzwoń:
Federica
Telefon komórkowy: 393-9028130
E-mail: he2021@libero.it


Antonia Gaspariego
Dyrektor Orbisfery
www.orbisphera.org
antonio.gaspari@orbisphera.org

Brak ofert spełniających podane kryteria.

BEAUTY CARE

Zainteresowany zakupem? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu
63 288 72 76