Medyczne ozonatory wielofunkcyjne 

Sprawność dezynfekcji ozonowej wynosi 99,9986% i jest porównywalna do  sprawności autoklawów parowych 99,9999%. Wsad wydezynfekowany w ten sposób nie jest zakażny. Niwelują konieczność używania preparatów chemicznych generując bardzo duże oszczednośći eksploatacyjne.

 V 600 MINI  Sprawność wyjaławiania 99,9996% porównywalna z wartościami wymagamanymi dla sterylizacji 99,9999%. Dezynfekuje dowolne przedmioty od długopisu czy telefonu po odzież lub pościel. Idealny w przypadku wyjaławiania narzędzi i materiałów medycznych wrażliwych na wilgoć i wysoką temperaturę. Dezaktywuje wirusy w pomieszczeniu w obecnośći ludzi. Także ozonuje wodę czy oliwę w celach profilaktycznych i leczniczych oraz do dezynfekcji rąk, ozonowania żywności i odkażania powierzchni np. blaty, podłogi. Ozonatory medyczne generują duże oszczędności zmniejszając zużycie lub w ogóle eliminując preparaty chemiczne. V-600 M jest idealny w dowolnym miejscu, bez względu na to, czy chodzi o szpital, przychodnię, laboratorium, biuro, ośrodek opieki, szkołę czy dom prywatny. 

 

Szczegóły produktu

Sterylizacja / dezynfekcja niskotemperaturowa ozonem. Ozon zabija natychmiast 100 % wirusów i 99,9985 % bakterii. 

OzoneSTA V-600 STERYLIZACJA NISKOTEMPERATUROWA OZONEM. Idealny zwłaszcza do sterylizacji materiałów, narzędzi i urządzeń (także o złożonej budowie) wrażliwych na wysoką temperaturę i wilgoć. W ciągu 10 lat użytkowania generuje oszczędności eksploatacyjne rzędu 30 000 - 40 000 zł porównując koszty pracy autoklawu parowego o podobnej pojemności.

Szczegóły produktu

Medyczne ozonatory wielofunkcyjne

Zainteresowany zakupem? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu
63 288 72 76