Leczenie ran zakażonych 

Choroby skóry, trudno gojące się rany, odleżyny.

Terapia ozonem to strategia leczenia, która działa poprzez złożone mechanizmy przeciwutleniające i modulację oraz odbudowę lokalnego mikrokrążenia. 

Zakażenia ran skóry i tkanek miękkich są rosnącym źródłem zachorowalności i śmiertelności pacjentów na całym świecie z powodu zmniejszania się skuteczności tradycyjnych metod leczenia.Najbardziej skuteczne wyniki osiąga się stosując terapię łączoną z użyciem opatrunków antybakteryjnych oraz ozonu.

(art. Ozone as a Topical Treatment for Infected Dermal Wounds - USA) wersja w języku polskim.

 

 

 

Zakażenia ran skóry i tkanek miękkich są rosnącym źródłem zachorowalności i śmiertelności pacjentów na całym świecie z powodu zmniejszania się skuteczności tradycyjnych metod leczenia. Skuteczne wyniki leczenia jednak osiąga się stosując terapię łączoną z użyciem opatrunków antybakteryjnych oraz ozonu.

(art. Ozone as a Topical Treatment for Infected Dermal Wounds - USA) - wersja w jezyku polskim.

Ozon (O3) jako trójatomowy wariant tlenu od dawna jest znany ze swoich właściwości bakteriobójczych, przeciwgrzybiczych i przeciwzapalnych. Jego zastosowanie w medycynie sięga już ponad 150 lat, a w ostatnich latach coraz częściej jest wykorzystywany w dermatologii ze względu na swoje szerokie spektrum działań terapeutycznych, narastające zjawisko lekooporności oraz wprowadzeniu nowych technologicznie medycznych generatorów umożliwiających bezpośrednią aplikację ozonu na skórę i błonę śluzową.

Przypadki ran nie poddających się leczeniu standardowymi metodami. Ponieważ Facebook  zasłania zdjęcia po aplikacji Ozone DTA, proszę kliknąć TUTAJ

 

 

Szczegóły produktu

Leczenie ran zakażonych

Zainteresowany zakupem? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu
63 288 72 76