Ozonoterapia: Medyczne generatory ozonu 

Lecznicze właściwości ozonu zostały odkryte w XIX wieku jeszcze zanim znalazł on zastosowanie w procesach technologicznych. W bazie PUB MED ozon jako lek ma najwięcej publikacji spośród wszystkich leków, ponad 4000. Przy pomocy medycznych generatorów ozonu leczy się nieinwazyjnie, szybko, bezboleśnie, bez niepożądanych efektów ubocznych. Ozon ma radykalne działanie antyseptyczne. Eliminuje chorobotwórcze bakterie, wirusy i grzyby kilkaset razy szybciej niż preparaty dezynfekcyjne nie uszkadzając zdrowej tkanki. Patogen ożywiony odporny na ozon nie istnieje. Nie istnieje także antybiotyk, którego nie można zastąpić ozonem.

 

 Innowacyjna technologia emisji ozonu na powierzchni sond plazmowych o stężeniu  od 10 do 100 μg/ml w polu zabiegowym do aplikacji zewnętrznych na skóre i błonę śluzową.

 Film Ozonoterapia Ozone DTA proszę kliknąć TUTAJ

Przypadki ran nie poddających się leczeniu standardowymi metodami. Ponieważ FB zasłania zdjęcia po aplikacji Ozone DTA, proszę kliknąć TUTAJ

 

Szczegóły produktu

Głównym zadaniem J 500 jetst aplikacja ozonu w dawkach terapeutycznych, który kierowany jest precyzyjnie na miejsce zabiegu przez dyszę. Tlen pobierany jest z powietrza poprzez koncentrator. Zużyty ozon zamieniany jest w tlen. Drugim zastosowaniem jest dezynfekcja & sterylizacja narzędzi w temperaturze pokojowej w cyklu 3 minutowym. 

Szczegóły produktu

 V 600 MINI. Sprawność wyjaławiania 99,9996% porównywalna z wartościami wymagamanymi dla sterylizacji 99,9999%. Dezynfekuje dowolne przedmioty od długopisu czy telefonu po odzież lub pościel. Idealny w przypadku wyjaławiania narzędzi i materiałów medycznych wrażliwych na wilgoć i wysoką temperaturę. Dezaktywuje wirusy w pomieszczeniu w obecnośći ludzi. Także ozonuje wodę czy oliwę w celach profilaktycznych i leczniczych oraz do dezynfekcji rąk, ozonowania żywności i odkażania powierzchni.  Ozonatory medyczne generują duże oszczędności zmniejszając zużycie lub w ogóle eliminując preparaty chemiczne. V-600 M jest idealny w dowolnym miejscu, bez względu na to, czy chodzi o szpital, przychodnię, laboratorium, biuro, ośrodek opieki, szkołę czy dom prywatny. 

,,Nauka w Polsce" Ozon skuteczny w dezynfekcji koronawirusów - potwierdziły badania" Artykuł z 28 sierpnia 2020 roku. https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news,83624,ozon-skuteczny-w-dezynfekcji-koronawirusow-potwierdzily-badania.html

Szczegóły produktu

Ozonoterapia: Medyczne generatory ozonu

Zainteresowany zakupem? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu
512-478-012 lub 509-663-554 lub 63 288 72 76