WETERYNARIA 

Trwające od kilkudziesięcioleci leczenie ludzi ozonem obecnie zostało dostrzeżone w krajach Unii Europejskiej przez kliniki weterynaryjne                        z powodu narastającej antybiotykooporności oraz wprowadzeniu nowych, innowacyjnych metod bezbolesnej aplikacji ozonu zewnętrznie na skórę i błonę śluzową.

Oprócz kursów i warsztatów dostępne są także Studia II stopnia Master z ozonoterapii weterynaryjnej 

 Medyczne generatory ozonu serii DTA skonstruowane dla stomatologii, chirurgii i dermatologii stanowią podstawową ofertę obecnie dla medycyny weterynaryjnej. Urządzenia wytwarzają ozon w sondach plazmowych w celu precyzyjnej aplikacji zewnętrznej na skórę i błonę śluzową w stężeniach medycznych* do 100 μg/ml.

Tak podany ozon przenika tkankę na głębokość 0,5 do 1,5 cm w zależności od jej gęstości, jest bardzo skuteczny, zabiegi są krótkie, bezbolesne, bezpieczne i tanie. Ozon medyczny* eliminuje wszelkie patogeny, dotlenia tkanki, przywraca mikrokrążenie w trudno gojących się ranach. Urządzenia są lekkie, łatwe w obsłudze i w przenoszeniu. Ozonatory DTA nie korzystają z butli tlenowej i oprócz ozonowania krwi są przeznaczone do wszelkiego rodzaju zabiegów leczniczych i profilaktycznych oraz ozonowania oliwy i wody. 

Typowy ozonator medyczny jest urządzeniem stacjonarnym, zasilanym butlą z tlenem i służy przede wszystkim do ozonowania krwi. Wejście ozonoterapii do stomatologii umożliwiły kompaktowe ozonatory do aplikacji zewnętrznych na błonę śluzową i skórę. 

Dziś 30 % gabinetów stomatologicznych w Niemczech posiada takie urządzenia ( przykładowa oferta niemiecka https://denta-tec.com/Dentalgeraete/Ozontherapiegeraete/ ).                            W Polsce 6 %.

W marcu miało miejsce seminarium na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. . https://1drv.ms/u/s!AnV94NPO0k1tg5Eg5Yhof-nnGK1mhA?e=3Adjuk

Zachęcamy do obejrzenia krótkich filmów instruktażowych o praktycznym zastosowaniu naszych  urządzeń, które umieściliśmy na profilu facebookowym REDEE https://www.facebook.com/redeesystemydentystyczne/

Szereg artykułów umieściliśmy na naszej stronie https://www.redee.pl/pl/14/ Polecamy zwłaszcza pracę Pani Dr Pijankowskiej-Beksy.

 

 

Szczegóły produktu

WETERYNARIA

Zainteresowany zakupem? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu
63 288 72 76