Katalog produktów

Kosmetologia, SPA, Kosmetyka

Wraz z poprawą estetyki skóry ozon przyczynia się do ogólnego dobrego samopoczucia fizycznego.

}

Kosmetologia, SPA, Kosmetyka

Zainteresowany zakupem? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu
632887276

JAK ZACHOWAĆ MŁODOŚĆ I PIĘKNOŚĆ? 

Korzyści płynące z ozonoterapii w ochronie zdrowia były już znane i są coraz bardziej widoczne,

Zabiegi z ozonem tlenowym można wykonywać na skórze całego ciała, dłoniach, twarzy, szyi, dekolcie, skórze głowy itp. bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, zaczerwienienia, uwolnienia osadów, alergii czy czegokolwiek innego.

Obszerna dokumentacja kliniczna i naukowa, potwierdzona bezpośrednimi zeznaniami, wskazuje, że ozon ma silne działanie antybakteryjne i stymuluje odnowę tkanek, zwiększając zdolności obronne komórek.

Dzięki kontaktowi z ozonem w dawkach terapeutycznych skóra zostaje oczyszczona i zregenerowana, eliminując trądzik, rozszerzone pory i wszelkie inne formy wyprysków. Ozon jest również w stanie redukować zmarszczki, odmładzając tkanki.

Wchłanianie ozonu przez skórę przynosi znaczące korzyści metabolizmowi komórkowemu, odżywia dotlenienie tkanek, przyspiesza i aktywuje mikrokrążenie krwi, ogranicza zatrzymywanie wody i eliminuje wolne rodniki.

W ujęciu naukowym ozon ma wysoką zdolność grzybobójczą, bakteriostatyczną, wirusostatyczną, przeciwzapalną, przeciwutleniającą, aktywującą satelitarne komórki macierzyste, antybiotyczną, stymulującą glikolizę i produkcję energii komórkowej.

Wraz z poprawą estetyki skóry ozon może przyczynić się do ogólnego dobrego samopoczucia fizycznego.

Dyfuzja ozonu na skórze właściwej okazała się skuteczna w szczególności w przypadku:
- zapobiegać i opóźniać starzenie się skóry,
- łagodzą i usuwają krwiaki i plamy krwi,
- walczyć z cellulitem poprzez reaktywację napięcia tkanek i mięśni,
- ograniczyć tkankę tłuszczową zlokalizowaną i brzuszną,
- zlikwidować uczucie ciężkości i obrzęków nóg,
- zlikwidować blizny i bliznowce,
- odblokować i rozluźnić blokady i napięcia mięśniowe,
- leczą podrażnienia, zaczerwienienia, czyraki i zapalenia skóry.

Zastosowanie ozonu przyniosło również doskonałe rezultaty w pielęgnacji skóry głowy, aw szczególności w leczeniu wszystkich rodzajów zapalenia skóry, unikając łuszczenia się i swędzenia.

Dzięki ozonowi rozproszonemu wewnątrz czepka można skutecznie leczyć atrofię skóry, łysienie androgenowe, obfity łojotok oraz stany zapalne wywołane przewlekłym liszajem pospolitym.

Ozonowanie części poddawanych zabiegowi możliwe jest również za pomocą produktów kosmetycznych, takich jak kremy i olejki. Długie badania i testy laboratoryjne umożliwiły włączenie cząsteczek ozonu do oliwy z oliwek, kremów i żeli.

Po nałożeniu na dotknięte obszary ozonki zawarte w tych produktach kosmetycznych wykonują szereg działań przeciwutleniających, reaktywując obrót kolagenu i elastyny, stymulując produkcję energii i oczyszczając skórę.

Jak wiadomo, uroda jest również oznaką dobrego zdrowia. A ozon i produkty ozonowane to skuteczne rozwiązanie pomagające zachować zdrowy i witalny stan tkanek i organizmu.

JAK ZACHOWAĆ MŁODOŚĆ I PIĘKNOŚĆ? VICTORIA BECKAM UJAWNIA SEKRET…
Sekret zdradziła sama, tłumacząc, że oprócz trzeźwej diety i godzin na siłowni uprawia ozonoterapię:
https://www.hellomagazine.com/healthandbeauty/health-and-fitness/20220424138629/victoria-beckham-bizarre-treatments-private-health-retreat

Kosmetologia, SPA, Kosmetyka

Zainteresowany zakupem? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu
632887276