Firma

Redeé Systemy Dentystyczne

Jesteśmy firmą, która od 1993 roku wyposaża gabinety w sprzęt stomatologiczny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy Państwu kompleksowe i fachowe doradztwo, sprzedaż oraz serwis sprzętu stomatologicznego. Kontaktując się z nami macie Państwo pewność, że wybrane rozwiązanie będzie dla Państwa właściwe, a sprzęt spełni oczekiwania.

Stawiając na innowacje, bezpieczeństwo oraz komfort lekarza i pacjenta jako pionierzy w branży od lat popularyzujemy zdrowotne, dezynfekujące i regeneracyjne właściwości ozonu. Wieloletnia praktyka oraz nieustannie pogłębiana wiedza na temat zastosowania ozonu w medycynie i stomatologii sprawiły, że wprowadziliśmy na rynek generator ozonu OZONYdta, który należy do najczęściej sprzedawanych urządzeń tego typu w Europie.

Jakość doceniona przez profesjonalistów

Za rewolucyjne w historii naszej działalności uważamy:

  • wprowadzenie na rynek polski w roku 1996 dentystycznego unitu przenośnego PRO CARE, który został uhonorowany II nagrodą na wystawie w Toruniu, a w 1998 roku nagrodą CEDE GRAND PRIX Publiczności,

  • wprowadzenie na rodzimy rynek piaskarki abrazyjnej,

  • konstrukcję w roku 2001 autorskiego, metalowego unitu dentystycznego MIDI,

  • zajęcie I miejsca w 2018 roku z naszym Dezynfektorem Ozonowym OZONE-STA V600 w kategorii: Urządzenie Stomatologiczne na targach w Toruniu.

Współpracujemy z najlepszymi. Naszymi klientami na przestrzeni lat były takie znakomitości świata medycyny jak prof. Zbigniew Religa.

Jesteśmy na Youtube