KATALOG PRODUKTÓW

ARTYKUŁY

Na co znów czekacie?

NA CO  ZNÓW CZEKACIE? STOSUJCIE OZON, ABY LECZYĆ COVID!

tekst oryginalny w j. angielskim:

https://www.orbisphera.org/Pages/PrimoPiano/2666/What_are_you_waiting_for_again?_Use_ozone_to_debell_Covid!

Oświadczenie prof. Marianno Franzini, międzynarodowy prezes SIOOT (Towarzystwa Naukowego Terapii Ozonem Tlenowym), pioniera badań i praktyki medycznej, która jest w centrum intensywnej debaty na całym świecie.

 

«Wirus koronowy - odrodzenie się wirusa Covid w Stanach Zjednoczonych        i Brazylii, epidemie nadal aktywne we Włoszech, Chinach, Niemczech, Korei, Indiach, Iranie i Covid codziennie pochłaniają ofiary. Nie rozumiem, dlaczego Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i krajowe organy ds. Zdrowia nie zachęcają do stosowania ozonoterapii tlenowej, która okazała się tak skuteczna i bezpieczna w leczeniu chorych i odkażaniu środowiska… ».

 

Profesor Franzini spędził ostatnie sześć miesięcy na czele walki z Covidem w swojej klinice Comunian w Bergamo we Włoszech. Poświęcił cały swój czas na leczenie i pomoc kolegom i pracownikom służby zdrowia, którzy pracują w środowiskach o bardzo wysokim stężeniu wirusów. 

 

Na początku lutego, wraz z Komitetem Naukowym SIOOT, profesor Franzini sformułował protokół leczenia tlenowo-ozonowego w leczeniu pacjentów z Covid. Znalazł sposób na wyposażenie szpitali w odpowiednie maszyny do produkcji ozonu. Prowadził wideokonferencje z lekarzami ze Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Rumunii, Serbii, Peru, Ekwadoru, Meksyku, RPA i codziennie konsultował się z kolegami, aby pokazać im, jak najlepiej stosować ozonowanie tlenowe. Prowadził również wykłady na dwóch kursach mistrzowskich Oxygen Ozone Therapy, które odbyły się na Uniwersytecie w Pawii i Unicamillus w Rzymie. 3 czerwca został wezwany na przesłuchanie do XII Komisji Spraw Socjalnych Włoskiej Izby Deputowanych, gdzie szczegółowo zilustrował wyniki skutecznego stosowania ozonoterapii tlenowej na 100 pacjentach leczonych w 15 różnych szpitalach.

 

«Wyniki - powiedział nam - są bardzo jasne. Terapia tlenowo-ozonowa ma ogromną skuteczność w leczeniu pacjentów z Covid. Dla pacjentów w stadium pierwszym, czyli mniej poważnym, ma 100% skuteczności. Wszystko szybko się poprawia i leczy. U pacjentów z Covid w stadium drugim i trzecim ozon tlenowy wykazał 94% poprawę i skuteczność leczenia. W pięciu przypadkach u osób, które miały umrzeć, stosowano tlen ozonowy. Pośród niedowierzania lekarzy, przyjaciół i krewnych, tych pięciu ludzi przeżyło, teraz czują się dobrze i wróciły do domu również uleczone ze szkód, które wyrządziła Covid ”.

 

Profesor Franzini zebrał w imieniu SIOOT dane kliniczne wszystkich pacjentów leczonych ozonem tlenowym, przed, w trakcie i po leczeniu; porównał je z pacjentami leczonymi wyłącznie tradycyjnymi lekami i przekazał te dane krajowym władzom ds. zdrowia. A teraz wraz z grupą kolegów pracuje nad publikacją wszystkiego w międzynarodowych czasopismach naukowych.

 

Na podstawie tej pracy, która obejmowała dużą i wykwalifikowaną grupę lekarzy, badaczy, personelu medycznego i pacjentów, Franzini powtórzył: „Nigdy wcześniej nie byliśmy w stanie zweryfikować, jak skuteczny jest ozon w zwalczaniu wirusów, jak na obecnym etapie. Poszerzyliśmy naszą wiedzę o mechanizmach działania, które sprawiają, że ozon jest bardzo silnym środkiem wirusobójczym. Możemy również potwierdzić, że ozon jest bezpiecznym i naturalnym produktem, który nie pozostawia osadów, nie wywołuje skutków ubocznych, co pozwala uniknąć wszelkiego rodzaju zagrożeń. Jest ekologiczny, ekonomiczny, łatwy w użyciu i bardzo szybki w działaniu leczniczym. Z tego powodu zwracam się do krajowych i międzynarodowych organów ds. Zdrowia: „Na co czekcie, aby wszędzie stosować ozonoterapię tlenową?” ».

 

«Terapia ozonem tlenowym, poparta ważną bibliografią naukową, jest znana ze swojego działania przeciwbakteryjnego i przeciwwirusowego od ponad osiemdziesięciu lat. Dlaczego tego nie stosować? ».

 

Profesor Franzin kontynuował: „Masowe i powszechne użycie  ozonu - powiedział Franzini - szybko wyleczyłoby Covid, ugasiłoby każdą epidemię, odkażałoby każde środowisko i zapewniłoby nam skuteczność i szybkość nawet w zdarzenie z nowej falą wirusów w okresie jesiennym. Dzięki tlenoterapii ozonowej będziemy w stanie wykorzenić epidemię na samym początku i bezpiecznie uniknąć jakiegokolwiek zamknięcia i dystansu społecznego ”.

 

«W związku z tym - podsumował prof. Franzini - podczas gdy władze centralne dywagują o tym, co robić, my służymy informacją i pomocą lokalnym społecznościom, tak aby w każdej gminie mogła funkcjonować dzielnica zdrowia, dom opieki zdrowotnej (RPA), przychodnia lekarska, która może zaoferować zabieg tlenoterapii ozonem, aby skutecznie i bezpiecznie radzić sobie z Covid lub innymi wirusami, które pojawiają się na horyzoncie ».

 

tekst oryginalny w j. angielskim:

https://www.orbisphera.org/Pages/PrimoPiano/2666/What_are_you_waiting_for_again?_Use_ozone_to_debell_Covid!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Pola obowiązkowe

OZONOTERAPIA

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.