KATALOG PRODUKTÓW

ARTYKUŁY

Dlaczego i kiedy epidemie zanikają?

Ozon – potężna broń do walki z wirusem

http://www.china.org.cn/opinion/2020-02/26/content_75747237.htm

Profesor Zhou Muzhi Tokyo Keizai University

«Zgodnie z wynikami eksperymentu przeprowadzonego w krajowym laboratorium P3 prowadzonym przez profesora Li Zelina, ozon okazał się skuteczny w zabijaniu wirusa Sars zaszczepionego na komórkach nerki małpy zielonej, osiągając wskaźnik zabijania na poziomie 99,22%» .

«Wirus odkryty w Wuhan i wirus Sars należą do szczepu koronawirusa. Naukowcy odkryli, że Covid-19 jest w 80% podobny do wirusa Sars. Dlatego uzasadnione jest przewidzenie, że ozon może być równie skuteczny w zapobieganiu i zwalczaniu nowego koronawirusa ”.

Sezonowość wirusów według Zhou Muhzi

Profesor Muzhi zaczyna od wyjaśnienia funkcji, jakie ozon spełnia zarówno                w górnej, jak i dolnej części atmosfery, ozon jest dla człowieka i natury zarówno            w troposferze, jak i stratosferze.

Naturalnie powstaje pytanie, dlaczego Sars (2002-2003) nagle zniknął między majem a czerwcem?

Dzieje się tak, ponieważ większość wirusów przenoszonych drogą powietrzną, takich jak wirus grypy, eksploduje jesienią i zimą, a zanika wiosną i latem.

Eksperymenty przeprowadzone później przez ekspertów wykazały, że zmiany temperatury nie wpływają znacząco na wirusy, jednak ustalono, jak bardzo wzrost wilgotności może faktycznie prowadzić do wzrostu śmiertelności.

Ozon jako broń w globalnej walce z Covid-19

Profesor. Zhang Yue twierdzi, że ozon ze swoimi właściwościami dezynfekującymi  i bakteriobójczymi może być  prawdziwą "ręką Boga".

 Stężenie ozonu zmienia się znacznie w zależności od pór roku: jest niskie jesienią  i zimą, a wysokie wiosną i latem; ozon usuwa epidemie wraz ze wzrostem jego stężenia wraz z nadejściem cieplejszych pór roku.

Wszystko to prowadzi nas do myślenia, że podobnie jak w przypadku Sars i każdego rodzaju grypy, koronawirus powinien zniknąć jednocześnie ze wzrostem stężenia ozonu w poszczególnych porach roku.

W każdym razie - mówi prof. Muzhi - od ponad 100 lat ozon, uważany za naturalnego „zabójcę” wirusów, jest szeroko stosowany do dezynfekcji, sterylizacji, dezodoryzacji i detoksykacji dzięki swojej silnej zdolności utleniającej.

„Z tego powodu - podkreślił profesor - ozon powinien zostać przyjęty jako broń            w globalnej walce z wirusem Covid-19”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Pola obowiązkowe

OZONOTERAPIA

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.