KATALOG PRODUKTÓW

Pliki do pobrania (2)

OZONOTERAPIA OZONE DTA J500

Piaskarka Selector APII wolnostojąca

W profilaktyce chorób przyzębia piaskarka jest prostym w obsłudze urządzeniem skutecznie usuwającym zanieczyszczenia spowodowane nalotem nikotynowym, kawą, herbatą, płytką nazębną. Strumień sprężonego powietrza w połączeniu z dwuwęglanem sodu, oczyszcza powierzchniowo zęby, likwidując przy tym przebarwienia i naturalnie je wybielając. Polerowanie sprężonym powietrzem jest łatwą, szybką i bardzo dokładną metoda usuwania przebarwień i płytki bakteryjnej w miejscach trudnodostępnych. Dysza nie wymaga kontaktu z powierzchnią, która ma być oczyszczona, dzięki temu piaskarki są bezbieczne i efektywne w leczeniu chorób przyzębia. Rozpylony proszek scierny (SoBiCa) wykazuje bardzo korzystne właściwości w usuwaniu cementum.w przypadku oczyszczania okolicy przyszyjkowej zęba. Po zabiegu powierzchnia korzenia jest jednolicie czysta i wolna od chorych tkanek. Dwuwęglan sodu, który jest składnikiem proszku, ma działanie antybakteryjne i wybielające. Powierzchnie, które poddano najpierw działaniu ultradĄwięków a potem APS wykazują wyższy wzrost i żywotnośc fibroblastów. Ze względu na płynną regulację ciśnienia wody i powietrza, można wykorzystywać ją do innych zabiegów hydrodynamicznych w leczeniu i profilaktyce chorób błony śluzowej jamy ustnej.

 

Pliki do pobrania

Informacje dodatkowe

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:     Proszek: SoBiCa 40g (miętowy) Ciśnienie powietrza: 3-7 kg Ciśnienie wody: 0.5 kg Wymiary: W85 x H70 x D120 (mm) Waga: 0.75 kg   GWARANCJA Selector APII: 12 miesięcy AKCESORIA: 1. Dysza wymienna: 1 szt. 2. Proszek (40g): 3 op.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Pola obowiązkowe

PARTNERZY

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.