KATALOG PRODUKTÓW

SEPARATORY AMALGAMATU

Maska ochronna Hg+ zalecana do programu SMART

Maska Hg(+) produkcji USA dla osób pracujących w środowisku rtęci do 8 godzin dziennie. Produkowana w 100% z aktywowanej tkaniny węglowej  pochłaniającej pary rtęci. Powierzchnia warstw absorpcyjnych wynosi 3600m². Obniża swoje własciwości dopiero po przefiltrowaniu 135000 litrów powietrza,co odpowiada 220 godzinom pracy, co z kolei przekłada się na czas usunięcia około 600 wypełnień amalgamatowych.

Cena 280,-

Od kiedy obowiązuje w UE rozporządzenie Komisji Europejskiej, separatory amalgamatu są obowiązkowym wyposażeniem gabinetów stomatologicznych. Zadaniem krajów członkowskich jest dostosowanie przepisów wewnętrznych do treści rozporządzenie UE. Cena separatorów uzależniona jest przede wszystkim od typu, co wiaże się ze złożonością budowy i produkcji urządzenia.‹

Informacje dodatkowe

Od kiedy obowiązuje w UE rozporządzenie Komisji Europejskiej, separatory amalgamatu są obowiązkowym wyposażeniem gabinetów stomatologicznych. Zadaniem krajów członkowskich jest dostosowanie przepisów wewnętrznych do treści rozporządzenie UE. Cena separatorów uzależniona jest przede wszystkim od typu, co wiaże się ze złożonością budowy i produkcji urządzenia.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Pola obowiązkowe

PARTNERZY

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.