KATALOG PRODUKTÓW

Pliki do pobrania (5)

SEPARATORY AMALGAMATU

Separatory sedymentacyjno-filtracyjne

Separator amalgamatu Size  do pracy z pompą mokrą.  Size do pracy z pompą mokrą lub suchą przy podłączeniu 2 i więcej unitów ( ilść unitów praktycznie nieograniczona). SEPARATOR FILTER MAX z czujnikiem (FMD - pompa sucha i FMW -pompa mokra) 

‹‹

Może być zamontowany na następujących pompach:
Durr wszystkie pompy ssące VS (np.Durr VS300S)
Cattani wszystkie pompy ssące (np. Cattani  Turbo Jet 1)

Pompy ssące Metasys


Separacja amalgamatu na poziomie 96,6%. 
Testowany TUV, zgodny z ISO 11143. Najpopularniejszy separator w UK, najbardziej ekonomiczny na świecie. Nie wymaga zasilania, brak kosztów bieżących, bez konserwacji, Cicha praca, 2-letnia gwarancja na części, 100% recyklingu. Mały i kompaktowy: wymiary 290 x 250 (wys., szer.). Do 2 lat użytkowania bez konieczności recyklingu.
Zalecany czas wymiany/recyklingu 1 rok.  

Zapewniamy w zestawie wszystkie niezbędne “złączki” do montażu separatora.

Do każdego separatora dołączamy oprócz gwarancji, dowodu instalacji, tzw. „paszport techniczny”, który będzie konieczny do corocznej kontroli Sanepidu.


Po okresie użytkowania zapewniamy recykling i wymianę na kolejny pojemnik. Nie musisz martwić się załatwieniem recyklingu – wszystkie formalności i wymianę pojemnika zrobimy za Ciebie. Tylko poinformuj nas o takiej konieczności a cała reszta (wraz z nowym pojemnikiem), zostanie przez nas wykonana.

Pliki do pobrania

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Pola obowiązkowe

PARTNERZY

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.